Ogłoszenie

R1NG



zapisz

strzalka

gry r1ng
gry r1ng
strzalka
strzalka

  • Index
  •  » Konkursy
  •  » Konkurs dla mam! Wygraj jeden z pięciu zestawów ekokosmetyków!

#1 2011-06-02 16:14:18

ekojez

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-05-09
Punktów :   

Konkurs dla mam! Wygraj jeden z pięciu zestawów ekokosmetyków!

Czy twój poród był tym wspaniałym i wymarzonym? A może jak najszybciej pragnęłaś o nim zapomnieć? Czy od razu wiedziałaś, gdzie chcesz rodzić? A może długo się wahałaś, zanim podjęłaś ostateczną decyzję? Uwolnij swoje wspomnienia i podziel się z innymi kobietami swoim porodowym doświadczeniem.


Przeżycia rodzących mam są bezcenne dla kobiet, które są po raz pierwszy w ciąży. Niech porody nie będą tematem TABU. Nauczmy się o nich mówić!

Co trzeba zrobić?

1. Stwórz własną wersję wydarzeń – napisz relację i opowiedz, jak wyglądał Twój poród.

- Czym kierowałaś się podczas wyboru szpitalu (opiniami koleżanek, informacjami na forach...) lub podejmując decyzję, że chcesz rodzić w domu?

- Czy przed narodzinami dziecka przygotowałaś PLAN PORODU, w którym opisałaś swoje oczekiwania (np. że chcesz rodzić z ochroną krocza)?

- Czy lekarz lub położna stosowali wobec Ciebie presję – nakłaniając Cię do znieczulenia, cesarki itp.?

- Czy zaraz po narodzinach miałaś możliwość kontaktu "skóra do skóry"?

- Czy mogłaś rodzić w wybranej przez siebie pozycji?

Relacja powinna mieć od 500 do 1000 słów. Napisz o swoich odczuciach i spostrzeżeniach. Możesz dołączyć fotografię ilustrującą relację. (Uwaga!!! Musisz być autorką zdjęcia).

2. Następnie zgłoś chęć wzięcia udziału w konkursie, wysyłając do nas relację na adres redakcja@ekorodzice.pl, w temacie maila wpisz: konkurs MÓJ PORÓD. Nie zapomnij podać nicka, jakim posługujesz się na portalu. Każdy przesłany do nas tekst oznacza automatyczną zgodę na jego publikację w serwisie Ekorodzice.pl.

3. Na wasze teksty czekamy od 26 maja do 26 czerwca 2011 r.

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu Ekorodzice.pl mogą brać udział w konkursie. Spośród nadesłanych do nas relacji wybierzemy pięć najlepszych. Zwycięzcy otrzymają zestawy kosmetyków ufundowane przez polską firmę biotechnologiczną SYLVECO.

Więcej informacji o konkursie i nagrodach znajdziesz tu:
http://www.ekorodzice.pl/moj-porod-konk … ,1151.html

Offline

 
  • Index
  •  » Konkursy
  •  » Konkurs dla mam! Wygraj jeden z pięciu zestawów ekokosmetyków!
Copyright 2010@ www.konkursy.pun.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plsavo okna